-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні витратні матеріали
Оголошено тендер
479 360.00
UAH
Номер:
d3c08ab4740b4178a21e1a124e4f5090
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016110-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 3122
×
-
Код ЄДРПОУ:
07881676
-
Адреса:
09119, Україна, Київська область, Біла Церква
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 3122
×
-
Код ЄДРПОУ:
07881676
-
Адреса:
09119, Україна, Київська область, Біла Церква
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
479 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні витратні матеріали
Примітки:
Закупівля з урахуванням постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року №1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
04.09.2026 17:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума479 360.00 UAH