• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Матеріали

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 16:00)

132 132.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
12
год
39
хв
59
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ea3d8e4da9fb41c89cc0a00d009c15f1
Внутрішній номер закупівлі: 30302961
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000041-a   
Замовник: Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
Контактна особа: Філатова Анастасія Володимирівна 380971925137 anastasispring@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 132 132.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 02:31 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 02:31 - 22.09.2026 16:00
Період оскарження: 05.09.2026 02:31 - 19.09.2026 00:00
Аукціон: з 23.09.2026 12:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴132 132.00 Матеріали