• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Матеріали

Оголошено тендер

158 558.40 UAH
Номер: 9c455649f273420f9f30aa3e2ace31b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-05-000054-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
Замовник: Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
Очікувана вартість: 158 558.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Матеріали
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 05.09.2026 02:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описбюджет 1390
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума158 558.40 UAH