• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реагенти та середовища

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 16:00)

66 321.11 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
06
год
24
хв
20
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 24b420380b8d4443834214413a6dd8e8
Внутрішній номер закупівлі: 30302948
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000028-a   
Замовник: Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
Контактна особа: Філатова Анастасія Володимирівна 380971925137 anastasispring@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 66 321.11 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 01:10 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 01:10 - 21.09.2026 16:00
Період оскарження: 05.09.2026 01:10 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 12:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴66 321.11 Реагенти та середовища