-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти та середовища
Оголошено тендер
79 585.33
UAH
Номер:
2d411ad1e4f146059b90674077aadeab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-05-000039-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417101
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417101
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЗАБОЛОТНОГО, будинок 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
79 585.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реагенти та середовища
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24960000-1 Хімічна продукція різна
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
05.09.2026 01:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описбюджет 1390
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума79 585.33 UAH