-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонтно-реставраційні роботи будівлі навчального корпусу факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького, пам’ятки архітектури місцевого значення Будинок сільськогосподарської академії на вул. Студентській,1 (Студентська,3) у м. Дублянах. (охоронний № 471-М)., пошкодженої внаслідок воєнних дій у період збройної агресії російської федерації проти України (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000026-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
42 696 195.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
35
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
10f6913d2a5a41e68aac39be6c1dea3d
Внутрішній номер закупівлі:
30302946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000026-a
Замовник:
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького
×
-
Код ЄДРПОУ:
00492990
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, Пекарська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федан Іван Степанович +380986627634 fedan.vet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
42 696 195.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 00:59 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 00:59 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 00:59 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 696 195.00 Ремонтно-реставраційні роботи будівлі навчального корпусу факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького, пам’ятки архітектури місцевого значення Будинок сільськогосподарської академії на вул. Студентській,1 (Студентська,3) у м. Дублянах. (охоронний № 471-М)., пошкодженої внаслідок воєнних дій у період збройної агресії російської федерації проти України (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)