• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ремонтно-реставраційні роботи будівлі навчального корпусу факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького, пам’ятки архітектури місцевого значення Будинок сільськогосподарської академії на вул. Студентській,1 (Студентська,3) у м. Дублянах. (охоронний № 471-М)., пошкодженої внаслідок воєнних дій у період збройної агресії російської федерації проти України (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)

Оголошено тендер

51 235 434.00 UAH
Номер: b1df953789a141969bb3466c611fafe6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-05-000036-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького
Замовник: Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького
Очікувана вартість: 51 235 434.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонтно-реставраційні роботи будівлі навчального корпусу факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького, пам’ятки архітектури місцевого значення Будинок сільськогосподарської академії на вул. Студентській,1 (Студентська,3) у м. Дублянах. (охоронний № 471-М)., пошкодженої внаслідок воєнних дій у період збройної агресії російської федерації проти України (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 05.09.2026 00:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума51 235 434.00 UAH