-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція будинку гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок тимчасового проживання за адресою: Одеська ообласть, Березівський район, селище Миколаївка, вул. Центральна, будинок 7-Б» (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-014251-a
Відповідно до пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), визначення очікуваної вартості безпосередньо в оголошенні закупівлі та подання тендерних пропозицій учасників здійснюється без урахування ПДВ. Укладання договору за результатами аукціону здійснюватиметься з урахуванням податкового статусу переможця в межах загального ліміту проєкту.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
30 996 949.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
35
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4d9086e029de411d9c2b12a6bc8b13de
Внутрішній номер закупівлі:
30302920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-014251-a
Замовник:
СЕЛИДІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052962
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Цахніва Олександра, буд. 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
ГАННА ШЕРШНЬОВА +380953060446, +380958810039 buh@selidovo-rada.gov.ua https://selidovo-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
30 996 949.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 00:20 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 00:20 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 00:20 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 996 949.17 «Реконструкція будинку гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок тимчасового проживання за адресою: Одеська ообласть, Березівський район, селище Миколаївка, вул. Центральна, будинок 7-Б» (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)