-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція будинку гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок тимчасового проживання за адресою: Одеська ообласть, Березівський район, селище Миколаївка, вул. Центральна, будинок 7-Б» (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Оголошено тендер
37 196 339.00
UAH
Номер:
c4f28764d1bc449cae615b05a06bda77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-017425-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СЕЛИДІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052962
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Цахніва Олександра, буд. 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СЕЛИДІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052962
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Цахніва Олександра, буд. 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
37 196 339.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція будинку гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок тимчасового проживання за адресою: Одеська ообласть, Березівський район, селище Миколаївка, вул. Центральна, будинок 7-Б» (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Примітки:
1. Очікувана вартість закупівлі в річному плані визначена з урахуванням ПДВ на підставі кошторисної документації проєкту будівництва, що отримав позитивний експертний звіт ТОВ "Екоекспертиза" від 07.08.2026 № 07/0111E-08/26, та затверджений Розпорядженням начальника Селидівської міської військової адміністрації від 26.08.2016 № 264.
2. Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та за рахунок коштів місцевого бюджету.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3141 Реконструкція житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
04.09.2026 23:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
"Реконструкція будинку гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок тимчасового проживання за адресою: Одеська ообласть, Березівський район, селище Миколаївка, вул. Центральна, будинок 7-Б»
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписВиконання заходів щодо формування фондів житла для тимчасового проживання або підтриманого проживання евакуйованих та внутрішньо переміщених осіб і заходів щодо забезпечення їх житлом у сільській місцевості за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківКПК-2026:2511250 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування фондів житла для тимчасового проживання або підтриманого проживання евакуйованих та внутрішньо переміщених осіб і заходів щодо забезпечення їх житлом у сільській місцевості
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума33 476 705.10 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспівфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування фондів житла для тимчасового проживання
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6088 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нового житла, реконструкцію існуючих житлових будинків та гуртожитків, а також переобладнання нежитлових приміщень у житлові для формування фондів житла тимчасового проживання
Адміністративно-територіальна класифікаціяСелидове
Сума3 719 633.90 UAH