• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Акумуляторні батареї

Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місцезнаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля акумуляторних батарей для електрогенераторів (код ДК 021:2015 — 31440000-2). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)

130 020.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
36
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 45979da057ee441a8a047d7ed0170000
Внутрішній номер закупівлі: 30302885
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-014216-a   
Замовник: МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Контактна особа: Людмила Кирпань +380544871050 kir_pansy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 130 020.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 23:33 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 23:33 - 20.09.2026 12:00
Період оскарження: 04.09.2026 23:33 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴130 020.17 Акумуляторні батареї.