-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторні батареї
Оголошено тендер
156 024.20
UAH
Номер:
a249850889364a2c93d281be2c852f42
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-017380-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33219415
-
Адреса:
42009, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Рятувальників, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33219415
-
Адреса:
42009, Україна, Сумська область, м. Ромни, вул. Рятувальників, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
156 024.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Акумуляторні батареї
Примітки:
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування “Суми” Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Місцезнаходження замовника: 42009, Сумська область, м.Ромни, вул. Рятувальників, 64; код ЄДРПОУ - 33219415; категорія замовника визначена відповідно до п. 3 ч. 4 ст 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля акумуляторних батарей для електрогенераторів (код ДК 021:2015 — 31440000-2).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31440000-2 Акумуляторні батареї
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 23:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Акумуляторна батарея BOSCH (S40050) L2 60Ah 540A R+ (або еквівалент) (код ДК 021:2015 - 31440000-2).
Кількість
22 штука
Період постачання
(не задано)
Акумуляторна батарея BOSCH (S50050) L2 63Ah 610A R+ (або еквівалент) (код ДК 021:2015 - 31440000-2).
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Акумуляторна батарея BOSCH (S40080) L3 74Ah 680A R+ (або еквівалент) (код ДК 021:2015 - 31440000-2).
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Акумуляторна батарея BOSCH (S40100) LВ4 80Ah 740A R+ (h=175) (або еквівалент) (код ДК 021:2015 - 31440000-2).
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Акумуляторна батарея BOSCH (S50130) L5 100Ah 830A R+ (або еквівалент) (код ДК 021:2015 - 31440000-2).
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Акумуляторна батарея BOSCH (S50150) L6 110Ah 920A R+ (або еквівалент) (код ДК 021:2015 - 31440000-2).
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Акумуляторна батарея BOSCH (Т40760) D4 140Ah 800A L+ (або еквівалент) (код ДК 021:2015 - 31440000-2).
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума156 024.20 UAH