• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг) (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)

379 794.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
02
хв
18
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 09020fdefb29451fb71557c632de6bd2
Внутрішній номер закупівлі: 30302856
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-014187-a   
Замовник: ПРОКУРАВСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСМАЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Гарасим'юк Микола 380975592261 mukolaharasumyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 379 794.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 23:17 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 23:17 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 23:17 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴379 794.00 Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг)