-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг) (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Оголошено тендер
379 794.00
UAH
Номер:
c86cf1049a714888af6309caec1eac57
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-017264-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРОКУРАВСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСМАЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20553056
-
Адреса:
78625, Україна, Івано-Франківська область, Косівський р-н, село Прокурава, -----
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПРОКУРАВСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСМАЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20553056
-
Адреса:
78625, Україна, Івано-Франківська область, Косівський р-н, село Прокурава, -----
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
379 794.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування (Аутсорсинг)
(згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.09.2026 22:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКосмацька
Сума379 794.00 UAH