• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Набори для флуоресцентної детекції та секвенування

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 16:00)

90 708.25 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
14
год
03
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d491eb8d7da941d68ac7a1250351e698
Внутрішній номер закупівлі: 30302852
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-014183-a   
Замовник: Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
Контактна особа: Філатова Анастасія Володимирівна 380971925137 anastasispring@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 90 708.25 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 23:11 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 23:11 - 21.09.2026 16:00
Період оскарження: 04.09.2026 23:11 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴90 708.25 Набори для флуоресцентної детекції та секвенування