• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набори для флуоресцентної детекції та секвенування

Оголошено тендер

108 849.90 UAH
Номер: 095e2de42f214d35af9711e967a043d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-017359-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
Замовник: Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
Очікувана вартість: 108 849.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набори для флуоресцентної детекції та секвенування
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 04.09.2026 23:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описбюджет 1390
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума108 849.90 UAH