-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-014159-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
211 033.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
06
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
bb6acd7af627432aacd890fe29fa9b23
Внутрішній номер закупівлі:
30302828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-014159-a
Замовник:
МЕДВЕЖЕВУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26242249
-
Адреса:
23226, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Медвеже Вушко, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Петросян +380678994000 mariazakupka@gmail.com https://mvushko.licey.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
211 033.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 22:56 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 22:56 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 22:56 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴211 033.33 Природний газ