-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
253 240.00
UAH
Номер:
7be2c70e15214475a45e1ddf70211d2f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-017316-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МЕДВЕЖЕВУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26242249
-
Адреса:
23226, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Медвеже Вушко, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МЕДВЕЖЕВУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26242249
-
Адреса:
23226, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Медвеже Вушко, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
253 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
04.09.2026 22:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
14850 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяМедвеже Вушко
Сума253 240.00 UAH