• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

природний газ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)

123 959.44 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
38
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c93aa9d4c4a54f4cb9835e1ccf225dad
Внутрішній номер закупівлі: 30302709
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-014042-a   
Замовник: Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
Контактна особа: Петросян Людмила Азіровна +380678994000 bohonyki.school@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 123 959.44 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 22:05 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 22:05 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 22:05 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴123 959.44 Природний газ