-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
природний газ
Оголошено тендер
148 751.33
UAH
Номер:
d2a4771329ec4a3198cfabbba8a884ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-017147-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26235315
-
Адреса:
23233, Україна, Вінницька область, село Бохоники, вулиця Незалежності, будинок 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26235315
-
Адреса:
23233, Україна, Вінницька область, село Бохоники, вулиця Незалежності, будинок 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 751.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
04.09.2026 21:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
природний газ
Кількість
8720 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяБохоники
Сума148 751.33 UAH