-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердопаливні котли з комплектуючими для котельні Гвіздського ліцею
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-014036-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 20:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 20:00)
997 912.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
37
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
617f6bb04f6e4a82a0b08bbe26f2844d
Внутрішній номер закупівлі:
30302703
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-014036-a
Замовник:
КП Гвіздський ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23806160
-
Адреса:
78423, Україна, Івано-Франківська область, Гвізд, Дмитра Синяка 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жупник Олександра Володимирівна +380971432464 tendergvizdschool@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
997 912.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 22:01 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 22:01 - 20.09.2026 20:00
Період оскарження:
04.09.2026 22:01 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴997 912.00 Твердопаливні котли з комплектуючими для котельні Гвіздського ліцею