-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливні котли з комплектуючими для котельні Гвіздського ліцею
Оголошено тендер
997 912.00
UAH
Номер:
980c26761dd042fb8e2ca0d40d5de32f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016848-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Гвіздський ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23806160
-
Адреса:
78423, Україна, Івано-Франківська область, Гвізд, Дмитра Синяка 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Гвіздський ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23806160
-
Адреса:
78423, Україна, Івано-Франківська область, Гвізд, Дмитра Синяка 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
997 912.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Твердопаливні котли з комплектуючими для котельні Гвіздського ліцею
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 19:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Котел твердопаливний промисловий газогенераторний (піролізний) PAYAR-320 потужністю 320 кВт (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Труба ДУ 76 (або еквівалент)
Кількість
24 метр
Період постачання
до 15.10.2026
Затвор дисковий поворотний типу «Баттерфляй» ДУ 65 (або еквівалент)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Насос (або еквівалент)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Манометр типу Gross (або еквівалент)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Термометр біметалевий (або еквівалент)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГвізд
Сума997 912.00 UAH