-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування (аутсорсинг) в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради, який розташований на території Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013921-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 20:57)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 20:57)
3 337 470.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
03
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
28337bb92dda46cd8db60451ca82028c
Внутрішній номер закупівлі:
30302590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013921-a
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Лінкевич +380671187033 dliceum.com.ua@ukr.net http://www.dliceum.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 337 470.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 21:11 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 21:11 - 20.09.2026 20:57
Період оскарження:
04.09.2026 21:11 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 337 470.00 Послуги з організації харчування (аутсорсинг) в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради, який розташований на території Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області