• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації харчування (аутсорсинг) в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради, який розташований на території Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області

Оголошено тендер

3 337 470.00 UAH
Номер: d39385b4ad6f43d9af208861a196dcc4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016955-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДУБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 3 337 470.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування (аутсорсинг) в Дубровицькому ліцеї Дубровицької міської ради, який розташований на території Дубровицької міської ради Сарненського району Рівненської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.09.2026 20:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубровиця
Сума702 270.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубровиця
Сума2 635 200.00 UAH