-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт алеї кладовища в селищі Кирнасівка Тульчинського району, Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013890-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
279 647.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
31
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f215affabe5f4003b1b3fe906a5d91e9
Внутрішній номер закупівлі:
30302560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013890-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519622
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул.Леонтовича Миколи, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Падюк В’ячеслав Олександрович +380976864932 kp2022blagoustriy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
279 647.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 20:59 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 20:59 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 20:59 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴279 647.50 Поточний ремонт алеї кладовища в селищі Кирнасівка Тульчинського району, Вінницької області