-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт алеї кладовища в селищі Кирнасівка Тульчинського району, Вінницької області"
Оголошено тендер
335 577.00
UAH
Номер:
eb374661571645d8b8d9df20afe274ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016959-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519622
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул.Леонтовича Миколи, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519622
-
Контактна особа:
Падюк В’ячеслав Олександрович +380976864932 kp2022blagoustriy@gmail.com
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул.Леонтовича Миколи, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
335 577.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт алеї кладовища в селищі Кирнасівка Тульчинського району, Вінницької області"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
04.09.2026 20:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяТульчинський
Сума335 577.00 UAH