-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013870-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
6 483 510.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
02
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2a2a824003904af2af028789a56e776e
Внутрішній номер закупівлі:
30302537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013870-a
Замовник:
Коломийський ліцей №1 імені В. Стефаника Коломийської міської ради Івано- Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20560994
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, вул. Міцкевича, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Козловська +380509079757 firmaetek@gmail.com https://koloschool1.e-schools.info/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 483 510.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 20:52 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 20:52 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 20:52 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 483 510.00 Послуги з організації шкільного харчування