-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування
Оголошено тендер
6 483 510.00
UAH
Номер:
9b54bea926cb4db4b43521595d6d71c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016957-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Коломийський ліцей №1 імені В. Стефаника Коломийської міської ради Івано- Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20560994
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, вул. Міцкевича, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Коломийський ліцей №1 імені В. Стефаника Коломийської міської ради Івано- Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20560994
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, вул. Міцкевича, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 483 510.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.09.2026 20:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума1 365 210.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума5 118 300.00 UAH