-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:33690000-3 "Лікарські засоби різні" (Лабораторні реактиви та витратні матеріали; НК 024:2023 58768 - С-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлуоресцентний аналіз; 54313- Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентнний аналіз; 47384 - Численний кардіальний маркер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61389 - D-димер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61010 -Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз; 47350 - Натрійуретичний білок типу B/N-кінцевий натрійуретичний пептид pro b-типу IVD діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА))
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013828-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
102 303.15
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
30
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1c0debeaf84f4eea9d3925bbc92ce56e
Внутрішній номер закупівлі:
30302493
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013828-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
×
-
Код ЄДРПОУ:
26615207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Андрій Горобець +380974707985 horobets.a.a@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
102 303.15 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 20:34 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 20:34 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 20:34 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴102 303.15 Лабораторні реактиви та витратні матеріали; НК 024:2023 58768 - С-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлуоресцентний аналіз; 54313- Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентнний аналіз; 47384 - Численний кардіальний маркер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61389 - D-димер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61010 -Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз; 47350 - Натрійуретичний білок типу B/N-кінцевий натрійуретичний пептид pro b-типу IVD діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА))