-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33690000-3 "Лікарські засоби різні" (Лабораторні реактиви та витратні матеріали; НК 024:2023 58768 - С-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлуоресцентний аналіз; 54313- Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентнний аналіз; 47384 - Численний кардіальний маркер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61389 - D-димер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61010 -Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз; 47350 - Натрійуретичний білок типу B/N-кінцевий натрійуретичний пептид pro b-типу IVD діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА))
Оголошено тендер
109 464.37
UAH
Номер:
2ce76a6da14e4f39abebb1742895a12f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016920-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
×
-
Код ЄДРПОУ:
26615207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
×
-
Код ЄДРПОУ:
26615207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
109 464.37 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:33690000-3 "Лікарські засоби різні" (Лабораторні реактиви та витратні матеріали; НК 024:2023 58768 - С-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлуоресцентний аналіз; 54313- Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентнний аналіз; 47384 - Численний кардіальний маркер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61389 - D-димер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61010 -Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз; 47350 - Натрійуретичний білок типу B/N-кінцевий натрійуретичний пептид pro b-типу IVD діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
04.09.2026 20:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тест-система для кількісної експрес-діагностики С-реактивного білка на ІФА аналізаторі Finecare, 1 пак. - 25 шт. або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
58768 С-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлуоресцентний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Тест-система для кількісної експрес-діагностики прокальцитоніна на ІФА аналізаторі Finecare, 1 пак. - 25 шт. або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
54313 Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентнний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Тест-система для кількісної експрес-діагностики Тропоніну І / Креатинкегази МВ / Міоглобіну на ІФА аналізаторі Finecare, 1 пак. - 25 шт. або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
47384 Численний кардіальний маркер IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Тест-система для кількісної експрес-діагностики D-дімеру на ІФА аналізаторі Finecare, 1 пак. - 25 шт. або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
61389 D-димер IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз
Кількість
3 паковання
Період постачання
(не задано)
Тест-система для кількісної експрес-діагностики глікованого гемоглобіну на ІФА аналізаторі Finecare, 1 пак. - 25 шт. або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
61010 Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз
Кількість
5 паковання
Період постачання
(не задано)
Тест-система для кількісної експрес-діагностики N-кінцевого пропептиду натрійуретичного гормону на ІФА аналізаторі Finecare, 1 пак. - 25 шт. або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
47350 Натрійуретичний білок типу B/N-кінцевий натрійуретичний пептид pro b-типу IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума109 464.37 UAH