• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Брендовані канцелярські товари, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)

509 750.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
37
хв
27
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a7ebc40f3b0f40be85fcbf625ad3a95d
Внутрішній номер закупівлі: 30302492
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013826-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "М.ЄХАБ"
Контактна особа: Ганна Потічна +380983896631 zakupki.m.ehub@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 509 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 20:44 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 20:44 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 20:44 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴509 750.00 Брендовані канцелярські товари, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади.