• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Брендовані канцелярські товари, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади.

Оголошено тендер

611 700.00 UAH
Номер: cfa0a7ec80dd4ff3b046e9f10ba57b32
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016829-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "М.ЄХАБ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "М.ЄХАБ"
Очікувана вартість: 611 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Брендовані канцелярські товари, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.09.2026 19:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7370 - Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій
Адміністративно-територіальна класифікаціяМаріупольський
Сума611 700.00 UAH