-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капуста квашена, суміш сухофруктів, томатна паста, курага, вишня свіжоморожена, зелений горошок заморожений, чорнослив, родзинки
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013791-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
40 828.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
09
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7ac19d88317148a3bf2256d81ff4c17b
Внутрішній номер закупівлі:
30302461
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013791-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41495536
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район с. Коблеве, вулиця Одеська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фокіна Дарія Василівна 380938589507 osvita.koblevo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 828.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 20:25 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 20:25 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 20:25 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 828.00 Капуста квашена, суміш сухофруктів, томатна паста, курага, вишня свіжоморожена, зелений горошок заморожений, чорнослив, родзинки