• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капуста квашена, суміш сухофруктів, томатна паста, курага, вишня свіжоморожена, зелений горошок заморожений, чорнослив, родзинки

Оголошено тендер

48 993.60 UAH
Номер: d460c260d0d84d7db29d41791ce531d9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016878-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Очікувана вартість: 48 993.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капуста квашена, суміш сухофруктів, томатна паста, курага, вишня свіжоморожена, зелений горошок заморожений, чорнослив, родзинки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.09.2026 20:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоблеве
Сума48 993.60 UAH