• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сік фруктовий пастеризований без цукру і підсолоджувачів, томатний сік

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

20 999.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
43
хв
17
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7396d5eabddd4d298784494f2deb152d
Внутрішній номер закупівлі: 30302365
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013702-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Контактна особа: Фокіна Дарія Василівна 380938589507 osvita.koblevo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 20 999.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 19:54 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 19:54 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 19:54 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴20 999.00 Сік фруктовий пастеризований без цукру і підсолоджувачів, томатний сік