• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сік фруктовий пастеризований без цукру і підсолоджувачів, томатний сік

Оголошено тендер

25 198.80 UAH
Номер: c0be6ccbab3d48cd8ee2986434a826e9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016759-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Очікувана вартість: 25 198.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сік фруктовий пастеризований без цукру і підсолоджувачів, томатний сік
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві соки
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.09.2026 19:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоблеве
Сума25 198.80 UAH