• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сидіння та стільці

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

313 167.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
33
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a6744bcffad546898a8537da5e9252ce
Внутрішній номер закупівлі: 30302364
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013696-a   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради
Контактна особа: Паламарчук Ірина Михайлівна +380464721432 monvo21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 313 167.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 19:52 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 19:52 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 19:52 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴313 167.00 Сидіння та стільці