-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сидіння та стільці
Оголошено тендер
375 800.40
UAH
Номер:
88f90da8394247fa865473e36590c13c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016769-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43983521
-
Адреса:
19100, Україна, Черкаська область, Монастирище, вул.Соборна,121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43983521
-
Адреса:
19100, Україна, Черкаська область, Монастирище, вул.Соборна,121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
375 800.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сидіння та стільці
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 19:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стілець для дитячого садка
Кількість
100 штука
Період постачання
до 20.10.2026
Стілець Класик для школи та офісу
Кількість
4 штука
Період постачання
до 20.10.2026
Лава
Кількість
3 штука
Період постачання
до 20.10.2026
Крісла для актової зали з підлокітниками
Кількість
96 штука
Період постачання
до 20.10.2026
Стілець для школи та офісу
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяМонастирищенська
Сума375 800.40 UAH