• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:33180000-5 "Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму" (Дефібрилятор; НК 024:2023:48047 "Неакумуляторний автоматичний зовнішній дефібрилятор")

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)

140 186.92 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
33
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 228dbb4d0d074e7e99201ba32f8ee9af
Внутрішній номер закупівлі: 30302345
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013677-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
Контактна особа: Андрій Горобець +380974707985 horobets.a.a@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 140 186.92 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 19:44 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 19:44 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження: 04.09.2026 19:44 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴140 186.92 Дефібрилятор