• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:33180000-5 "Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму" (Дефібрилятор; НК 024:2023:48047 "Неакумуляторний автоматичний зовнішній дефібрилятор")

Оголошено тендер

150 000.00 UAH
Номер: 3f122cfd22434d92834e19361ef6bf1e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016795-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:33180000-5 "Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму" (Дефібрилятор; НК 024:2023:48047 "Неакумуляторний автоматичний зовнішній дефібрилятор")
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
НК 024:2023: 48047 Неакумуляторний автоматичний зовнішній дефібрилятор
Дата опублікування: 04.09.2026 19:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дефібрилятор
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума150 000.00 UAH