• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бронхоскоп (НК 024:2023: 35461- Бронхоскоп оптоволоконний гнучкий, НК 031:2024: Z12020801 – БРОНХОСКОПИ)

Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Очікувана вартість предмета закупівлі зазначається в річному плані закупівель з урахуванням податку на додану вартість у разі, коли операція з постачання такого предмета закупівлі (товарів, робіт, послуг) підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства. Очікувана вартість предмета закупівлі в оголошенні про проведення відкритих торгів зазначається без урахування податку на додану вартість.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 08:00)

957 694.71 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
11
год
05
хв
06
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 142113d07fa6412a8ddbeb39411697a8
Внутрішній номер закупівлі: 30302293
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013631-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
Контактна особа: Мосійчук Лілія 380432664039 mklshmd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 957 694.71 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 19:21 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 19:21 - 21.09.2026 08:00
Період оскарження: 04.09.2026 19:21 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴957 694.71 Бронхоскоп (НК 024:2023: 35461- Бронхоскоп оптоволоконний гнучкий, НК 031:2024: Z12020801 – БРОНХОСКОПИ)