• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бронхоскоп (НК 024:2023: 35461- Бронхоскоп оптоволоконний гнучкий, НК 031:2024: Z12020801 – БРОНХОСКОПИ)

Оголошено тендер

1 024 733.34 UAH
Номер: 3afc26c6d783466a9f19d0ae81696e37
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016677-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
Очікувана вартість: 1 024 733.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бронхоскоп (НК 024:2023: 35461- Бронхоскоп оптоволоконний гнучкий, НК 031:2024: Z12020801 – БРОНХОСКОПИ)
Примітки: Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Очікувана вартість предмета закупівлі зазначається в річному плані закупівель з урахуванням податку на додану вартість у разі, коли операція з постачання такого предмета закупівлі (товарів, робіт, послуг) підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства. Очікувана вартість предмета закупівлі в оголошенні про проведення відкритих торгів зазначається без урахування податку на додану вартість.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.09.2026 19:06
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бронхоскоп (НК 024:2023: 35461- Бронхоскоп оптоволоконний гнучкий, НК 031:2024: Z12020801 – БРОНХОСКОПИ)
Код ДК 021:2015: 33168100-6 Ендоскопи
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2027

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума1 024 733.34 UAH