-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна суміш на основі бітуму, модифікованого полімерами)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013609-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
3 421 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
50
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
be0e2e5f42f2455c92f72c534238e445
Внутрішній номер закупівлі:
30302276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013609-a
Замовник:
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03349499
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Гречишникова, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіона Олена Володимирівна +380974460359 ekiona4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 421 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 19:14 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 19:14 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 19:14 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 421 666.67 ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна суміш на основі бітуму, модифікованого полімерами)