-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна суміш на основі бітуму, модифікованого полімерами)
Оголошено тендер
4 106 000.00
UAH
Номер:
4c6483a56a2f4200b5aef3a05b572fc5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016487-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Експлуатаційне лінійне управління автодоріг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03349499
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Гречишникова, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Експлуатаційне лінійне управління автодоріг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03349499
-
Контактна особа:
Кіона Олена Володимирівна 0974460359 ekiona4@gmail.com
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Гречишникова, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 106 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна суміш на основі бітуму, модифікованого полімерами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 18:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Асфальтобетонна суміш на основі бітуму, модифікованого полімерами
Кількість
500 тонна
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування – місцевий бюджет та/або власні кошти підприємства.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума4 106 000.00 UAH