-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади (Плита електрична 6 конфорочна. Сковорода електрична перекидна. Морозильна скриня 500 л. Багатофункціональна кухонна машина)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013592-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
230 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
12
год
04
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a90940e87bd2475fa24a86dc1b647dad
Внутрішній номер закупівлі:
30302259
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013592-a
Замовник:
Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385
×
-
Код ЄДРПОУ:
03308388
-
Адреса:
32385, Україна, Хмельницька область, селище Стара Ушиця, вул. Українська, буд. 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гайдук Владислав Васильович +380673959741 sienot97@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 19:13 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 19:13 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження:
04.09.2026 19:13 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 000.00 Електричні побутові прилади