• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електричні побутові прилади (Плита електрична 6 конфорочна. Сковорода електрична перекидна. Морозильна скриня 500 л. Багатофункціональна кухонна машина)

Оголошено тендер

230 000.00 UAH
Номер: fa37e8c67f254f0389a890c1acf2e3d5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016620-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385
Замовник: Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385
Очікувана вартість: 230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електричні побутові прилади (Плита електрична 6 конфорочна. Сковорода електрична перекидна. Морозильна скриня 500 л. Багатофункціональна кухонна машина)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.09.2026 18:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтара Ушиця
Сума230 000.00 UAH