-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт котельні №3, за адресою: м. Вишгород, вул. Київська буд. 10-б, шляхом заміни існуючого пальникових пристроїв водогрійного котла типу КВГМ-20-150 ст. № 2 (реєстраційний №3460) на нові енергоефективні пальникові пристрої струменево-нишевої технології (коригування) (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація).
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013590-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
8 375 194.44
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
18
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
83e9b85b3eba42f5b2fec69546ce191a
Внутрішній номер закупівлі:
30302256
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013590-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Вишгородтепломережа" Вишгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13713569
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Коханюк +380988064241 dog_teplo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 375 194.44 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 19:10 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 19:10 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 19:10 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 375 194.44 Капітальний ремонт котельні №3, за адресою: м. Вишгород, вул. Київська буд. 10-б, шляхом заміни існуючого пальникових пристроїв водогрійного котла типу КВГМ-20-150 ст. № 2 (реєстраційний №3460) на нові енергоефективні пальникові пристрої струменево-нишевої технології (коригування) (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація).