• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт котельні №3, за адресою: м. Вишгород, вул. Київська буд. 10-б, шляхом заміни існуючого пальникових пристроїв водогрійного котла типу КВГМ-20-150 ст. № 2 (реєстраційний №3460) на нові енергоефективні пальникові пристрої струменево-нишевої технології (коригування) (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація).

Оголошено тендер

10 050 233.33 UAH
Номер: df87f5de71f048dc9582f7de1a63edc7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016555-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Вишгородтепломережа" Вишгородської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Вишгородтепломережа" Вишгородської міської ради
Очікувана вартість: 10 050 233.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт котельні №3, за адресою: м. Вишгород, вул. Київська буд. 10-б, шляхом заміни існуючого пальникових пристроїв водогрійного котла типу КВГМ-20-150 ст. № 2 (реєстраційний №3460) на нові енергоефективні пальникові пристрої струменево-нишевої технології (коригування) (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Дата опублікування: 04.09.2026 18:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 050 233.33 UAH