-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 09330000-1 Сонячна енергія) (Гібридна сонячна електростанція 42,9 кВт з монтажем та пусконалагодженнням для підвищення енергетичної незалежності Братського ліцею №1 Вознесенського району Миколаївської області)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013577-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:05)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:05)
1 791 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
03
год
22
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b3215466e15e4b58a14d13b21480a933
Внутрішній номер закупівлі:
30302246
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013577-a
Замовник:
КУ "Братський центр фінансово-господарського забезпечення закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039082
-
Адреса:
55401, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район Братська селищна рада, селище Братське, вул. Миру, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лазарук Денис Васильович +380680800659 brtvidosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 791 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 19:11 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 19:11 - 21.09.2026 00:05
Період оскарження:
04.09.2026 19:11 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 12:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 791 666.67 Гібридна сонячна електростанція 42,9 кВт з монтажем та пусконалагодженнням для підвищення енергетичної незалежності Братського ліцею №1 Вознесенського району Миколаївської області