-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 09330000-1 Сонячна енергія) (Гібридна сонячна електростанція 42,9 кВт з монтажем та пусконалагодженнням для підвищення енергетичної незалежності Братського ліцею №1 Вознесенського району Миколаївської області)
Оголошено тендер
2 150 000.00
UAH
Номер:
2d085d29601744f4a6f3abe11fed25c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016593-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ "Братський центр фінансово-господарського забезпечення закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039082
-
Адреса:
55401, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район Братська селищна рада, селище Братське, вул. Миру, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Братський центр фінансово-господарського забезпечення закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039082
-
Адреса:
55401, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район Братська селищна рада, селище Братське, вул. Миру, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 – 09330000-1 Сонячна енергія) (Гібридна сонячна електростанція 42,9 кВт з монтажем та пусконалагодженнням для підвищення енергетичної незалежності Братського ліцею №1 Вознесенського району Миколаївської області)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 18:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Гібридна сонячна електростанція 42,9 кВт з монтажем та пусконалагодженнням для підвищення енергетичної незалежності Братського ліцею №1 Вознесенського району Миколаївської області
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1291 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом
державного бюджету)
Адміністративно-територіальна класифікаціяБратське
Сума250 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1292 - Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)
Адміністративно-територіальна класифікаціяБратське
Сума1 900 000.00 UAH