-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з діагностики мобільних термопринтерів
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013571-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
200 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
02
год
35
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
963d2ef6528e4a56905f02dd00754b2b
Внутрішній номер закупівлі:
30302238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013571-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45601597
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, проспект Волі, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Присяжний Іван Євгенович 380505770733 ivan.prysiazhnyy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 19:06 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 19:06 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 19:06 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з діагностики мобільних термопринтерів